درباره ما

معرفی شرکت

واحد تولیدی – صنعتی پرواز برنز از سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را در زمینه تولید شیرآلات صنعتی آغاز نموده است. این واحد تولیدی با بکارگیری مجرب ترین افراد اقدام به تولید یکی از با کیفیت ترین محصولات مورد استفاده در زمینه آب و فاضلاب نموده است و مفتخر به تولید کلیه شیرآلات مورد استفاده در انشعابات آب شرب در سایز های مختلف میباشد. در راستای تکمیل اقلام کیت انشعاب در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در زمینه تولید بخشی از اقلام کیت آغاز نموده و با راه اندازی کارگاه تزریق پلاستیک اقدام به تولید برخی از محصولات پلیمری نموده است. امید است با بکارگیری دانش روز و بهره گیری از خلاقیت در زمینه تولیدات صنعتی بتوانیم کما فی السابق خدمتگزار جامعه و صنعت آب و فاضلاب کشور باشیم.

تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه، هسته مرکزی دنیای کسب و کار نوین است. تصمیمات اصلی در شرکت‌ها بر پایه تحقیق و توسعه گرفته می‌شوند. از آنجایی که سطح رقابت‌ها، متدها و فرایندهای تولید با سرعت فزاینده‌ای در حال گسترش هستند، بنابراین در مقوله کسب و کار، تحقیق و توسعه از درجه بالایی از اهمیت برخوردار می‌شود. این موضوع در حوزه بازاریابی یعنی جایی که شرکت‌ها به منظور همگامی با گرایش‌های نوین بازار مصرف و همچنین تحلیل نیازمندی‌های مصرف‌کنندگان، چشمان تیزبین خود را بر روی رقبا و مشتریان متمرکز می‌کنند، دارای اهمیت ویژه می‌شود. از این رو این شرکت با تشکیل واحد تحقیق و توسعه و استفاده از این دانش سعی در ایجاد محصولات جدید و متنوع با استفاده از شیوه های روز دنیا کرده است.

بازرسی

محصولات‭ ‬تولیدی‭ ‬پس‭ ‬از‭ ‬گذراندن‭ ‬مرحله‭ ‬تست‭ ‬و‭ ‬آببندی‭ ‬و‭ ‬تائید‭ ‬توسط‭ ‬کارشناس‭ ‬کنترل‭ ‬کیفی‭ ‬،‭ ‬وارد‭ ‬مرحله‭ ‬بسته‭ ‬بندی‭ ‬نهایی‭ ‬شده‭ ‬و‭ ‬جهت‭ ‬جلوگیری‭ ‬از‭ ‬هرگونه‭ ‬آسیب‭ ‬احتمالی‭ ‬به‭ ‬شیرآلات‭ ‬داخل‭ ‬کارتن‭ ‬و‭ ‬همچنین‭ ‬جلوگیری‭ ‬از‭ ‬تخریب‭ ‬کارتن‭ ‬پس‭ ‬از‭ ‬حمل‭ ‬و‭ ‬نقل‭ ‬بین‭ ‬شهری،‭ ‬تمامی‭ ‬کارتن‭ ‬ها‭ ‬شیرینگ‭ ‬شده‭ ‬و‭ ‬به‭ ‬انبار‭ ‬کارخانه‭ ‬منتقل‭ ‬می‭ ‬گردد‭ ‬و‭ ‬آماده‭ ‬ارسال‭ ‬به‭ ‬تمامی‭ ‬نقاط‭ ‬کشور‭ ‬از‭ ‬طریق‭ ‬باربری‭ ‬های‭ ‬معتبر‭ ‬می‭ ‬گردد‭.‬

گواهی‌نامه و تاییدیه‌ها